Crash Test for Cat Bag

Aelevate kasside kollane kassikott sai tõelise rapsimise osaliseks, kui osales vabatahtlikuna ühes projektis.

Kaks kotti – must ja kollane – tutvusid hobustega. Loomulikult tuli lasta hobustel valida, kumb värv rohkem meeldib ja välja valiti kollane. Äärmiselt põnev. Kui saaks veel teada, mis see täpselt on või kas seal koguni on midagi sees ?

Kollase kotiga mängiti natuke jalgpalli ning üks hobustest arvas, et kui ta süstemaatiliselt esihammastega kotti närima hakkab, siis küll närib läbi. Aga võta näpust – või kabjast!, ei närinudki läbi.

Kott muidugi sai vatti nii et tolmas. Aga koti auks tuleb tunnistada, et peale poriseks saamise ei juhtunudki midagi hullemat.

Kodus läks kassikott pesumasinasse. Katse tulemused pärast pesu tulevad ka mõne aja pärast.

Kollane kott oli küll väga tubli ja väga tugev, aga siiski ma järgmisel korral pakuksin hobustele mängimiseks midagi … tumedamat või siis hoopis mõne muu mänguasja.

Aelevate kasside riidest kott on tõesti tugev !

Kaks päeva pesupesemise järjekorras olemist ning kott väljus 30kraadisest pesust puhta, terve ja kollasemana kui kunagi varem. Tubli kollane !

***

Yellow cat bag from Idle Cats family was really tested, because it volunteered to a project with horses.

Two bags were presented to these horses – black and yellow bag. So they chose. Yellow of course. Extremely interesting thing. Maybe it has something in it? Worth to try! This brave yellow cat bag became a football and a thing to chew. Maybe it will reveal its contents when chewing long enough but it didn’t help – the bag lasted.

It became very muddy and no mercy were shown. Next step is to wash it and see what happens. Does it get clean and neat again?

It was good, the bag and brave and lasted but I wouldn’t recommend it to others to try ! At least not the yellow cat bag, maybe next time I offer them something darker or – even better – something more suitable for horses to play !

Idle Cats cotton bag is a strong one !

It waited 2 days for its wash and when it finally came out 30 degrees washing, it was clean, neat and not a one broken part. It was yellower then ever before ! Well done Yellow !

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s